Nauka - Wsparcie - Przyjaźń

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu nad Wisłą

Dyrektor: Bożena Kopcińska

Wicedyrektor: Iwona Patyk

 

Solec nad Wisłą

Kierownik Internatu: Aneta Gębska

Pedagog: Justyna Kmiecik

Psycholog:  Martyna Góralska

Rewalidacja: Anna Guzowska, Monika Moskwa

 

Wychowawcy Internatu:  Maks Figura, Piotr Linart,  Monika Moskwa, Anna Guzowska, Wioletta Łygan, Sławomir Figura, Renata Połowin, Michał Kosiński,  Jakub Cieciura, Agnieszka Sochaj, Zdzisław Szołajski, Wanda Zarzycka, Iwona Serafin, Iwona Krupa, Aleksandra Węgorowska, Anna Kasińska.

 

Filia w Szymanowie

Kierownik Internatu: Marta Mamej

Pedagog: Katarzyna Sambor

Psycholog: Monika Kosiór

Rewalidacja: Anna Guzowska, Monika Moskwa

 

Wychowawcy Internatu: Mateusz Magierowski, Urszula Maciąg,  Sabina Ciepielewska, Marta Gawin-Kwapisiewicz, Agnieszka Spyt-Chuchała,  Ewelina Świątek, Ewelina Winiarczyk - Waleniak, Katarzyna Wieczorek,  Edyta Bojska, Aneta Szewczyk - Mężyk, Milena Lasota, Kamil Madej, Dorota Wierzbicka, Joanna Dusza, Tomasz Tkaczy, Sylwia Sochaj, Justyna Śledzińśka, Wioleta Gajewska.

 

Nauczyciele dydaktycy

 

Bożena Kopcińska - matematyka

Paweł Biniek - język angielski

Agnieszka Bulikowska - przedmioty zawodowe

Marzena Dłużewska - matematyka

Tomasz Gałek - przedmioty zawodowe

Marek Gałęza  - przedmioty zawodowe

Renata Gębka - przedmioty zawodowe

Izabela Stachowicz - przedmioty zawodowe

Aneta Gębska - język niemiecki, w-f

Karolina Główka - przedmioty zawodowe

Anna Kowaleczka - plastyka, muzyka

Agnieszka Kula-Kasprzycka - język polski, WOS, historia

Kamil Madej - matematyka, EDB

Roman Markiewicz - przedmioty zawodowe 

Izabela Mgłosiek - język polski

Iwona Patyk - fizyka, informatyka

Kamil Patynowski - w-f

Michalina Pluta - chemia

Robert Szpunar - przedmioty zawodowe

Anna Kowaleczka - zajęcia techniczne

Marcin Walerowicz - przedmioty zawodowe

Mariola Wielicka - biologia,  

Agata Zawadzka - religia 

 

Pracownicy obsługi:

Aneta Pietruszka, Elżbieta Mirka, Violetta Tylec, Anna Foremniak, Renata Gębka, Halina Fałek, Małgorzata Siewierska, Ewa Kwapińska, Monika Mazurek, Anna Fliszkiewicz, Artur Siewierski, Grzegorz Krupa, Mariusz Bernat, Irena Rutkowska, Marcin Baczkowski, Artur Baczkowski, Marcin Ciupa, Marcin Jarosz, Łukasz Kucharski, Andrzej Nadolny, Andrzej Gozdur, Łukasz Sajdak, Piotr Krygiel, Waldemar Wojciechowski, Joanna Maciąg, Małgorzata Rutkowska, Adam Gozdur.

 

Służba medyczna:

Barbara Smagieł

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )