Nauka - Wsparcie - Przyjaźń

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu nad Wisłą

 

Dyrektor: Bożena Kopcińska

Wicedyrektor: Iwona Patyk

 

Solec nad Wisłą

Kierownik Internatu: Aneta Gębska

Pedagog: Justyna Kmiecik

Psycholog:  Martyna Góralska

Rewalidacja: Anna Guzowska

 

Wychowawcy Internatu:  Maks Figura, Monika Moskwa, Anna Guzowska, Wioletta Łygan, Sławomir Figura, Urszula Maciąg, Renata Połowin, Michał Kosiński,  Jakub Cieciura, Agnieszka Sochaj, Zdzisław Szołajski, Wanda Zarzycka, Iwona Serafin, Iwona Krupa, Aleksandra Węgorowska, Artur Baczkowski.

 

Filia w Szymanowie

Kierownik Internatu: Marta Mamej

Pedagog: Katarzyna Sambor

Psycholog: Monika Kosiór

Rewalidacja: Anna Guzowska

 

Wychowawcy Internatu: Mateusz Magierowski, Sabina Ciepielewska, Marta Gawin-Kwapisiewicz, Agnieszka Spyt-Chuchała,  Piotr Linart,  Ewelina Świątek, Ewelina Winiarczyk, Katarzyna Wieczorek,  Edyta Bojska, Aneta Szewczyk - Mężyk, Milena Lasota, Kamil Madej, Dorota Wierzbicka, Sylwia Sochaj. 

 

Nauczyciele dydaktycy

 

Bożena Kopcińska - matematyka

Paweł Biniek - język angielski

Agnieszka Bulikowska - przedmioty zawodowe

Marzena Dłużewska - matematyka

Marzena Dudela - przedmioty zawodowe

Tomasz Gałek - przedmioty zawodowe

Marek Gałęza  - przedmioty zawodowe

Renata Gębka - przedmioty zawodowe

Izabela Stachowicz - przedmioty zawodowe

Aneta Gębska - język niemiecki, w-f

Karolina Główka - przedmioty zawodowe

Anna Kowaleczka - plastyka, muzyka

Agnieszka Kula-Kasprzycka - język polski, WOS, historia

Kamil Madej - matematyka, EDB

Roman Markiewicz - przedmioty zawodowe 

Izabela Mgłosiek - język polski

Iwona Patyk - fizyka, informatyka

Kamil Patynowski - w-f

Elżbieta Piasecka - przedmioty zawodowe 

Michalina Pluta - chemia

Robert Szpunar - przedmioty zawodowe

Sławomir Śmieciuch - zajęcia techniczne

Marcin Walerowicz - przedmioty zawodowe

Mariola Wielicka - biologia,  

Michał Wójcik - informatyka

Agata Zawadzka - religia 

 

Pracownicy niepedagogiczni:

Aneta Pietruszka, Elżbieta Mirka, Violetta Tylec, Anna Foremniak, Renata Gębka, Halina Fałek, Małgorzata Siewierska, Ewa Kwapińska, Monika Mazurek, Anna Fliszkiewicz, Artur Siewierski, Mariusz Bernat, Irena Rutkowska, Marcin Baczkowski, Artur Baczkowski, Marcin Ciupa, Marcin Jarosz, Łukasz Kucharski, Andrzej Nadolny, Andrzej Gozdur, Łukasz Sajdak, Piotr Krygiel, Waldemar Wojciechowski, Joanna Maciąg, Małgorzata Rutkowska 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )