Nauka - Wsparcie - Przyjaźń

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu nad Wisłą

 

Kalendarz imprez

 

Solec nad Wisłą

 

 

L.p.UroczystośćTerminyOsoby odpowiedzialne za realizacjęSposób realizacji
1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 wrzesień

R. Połowin

W. Zarzycka

I. Serafin

W. Łygan

A. Sochaj

Msza Święta, spotkanie
z wychowawcami klas

 

Akademia
2. Dzień chłopaka wrzesień

 J. Cieciura

 S. Figura 

Z. Szołajski

M. Kosiński

Program artystyczny, konkursy, ognisko
3. Dzień Komisji Edukacji Narodowej październik

A. Guzowska

I. Serafin

I. Krupa

J. Bernat

Akademia, ognisko, zawody sportowe
4. Dzień Papieża Jana Pawła II  październik

K. Patynowski

A. Zawadzka

P. Biniek

Akademia, konkurs plastyczny
5. Święto Odzyskania Niepodległości listopad

A.Guzowska

I. Serafin

I. Krupa

A. Gębska

Apel
6. Zabawa andrzejkowa listopad

R. Połowin

W. Zarzycka

I. Mgłosiek

J. Bernat

Zabawy, wróżby, dyskoteka
7. Mikołajki grudzień

I. Serafin

W. Łygan

A. Sochaj

Gry, zabawy
8. Święta Bożego Narodzenia grudzień

I. Serafin

M. Figura

A. Węgorowska

Jasełka, Wigilia, wspólny opłatek
9, Choinka noworoczna styczeń

M. Pluta

A. Sochaj

W. Łygan

Część artystyczna, zabawa szkolna
10.  Olimpiada Zimowa styczeń/luty

K. Patynowski

J. Cieciura

Z. Szołajski

M. Kosiński

S. Figura
Zawody sportowe
11. Walentynki luty

A. Kowaleczka

A. Sochaj

I. Krupa

Dyskoteka, konkursy, poczta walentynkowa
12. Dzień kobiet marzec

R. Połowin

A. Kula- Kasprzycka

I. Krupa

A. Węgorowska

Akademia
13. Pierwszy Dzień Wiosny marzec

I. Serafin

R. Połowin

W. Zarzycka

 Korowód przebierańców
14. Turniej Tenisa Stołowego marzec

K. Patynowski

S. Śmieciuch

J. Cieciura

Z. Szołajski

 Konkursy, konkurencje sportowe
15. Dzień pamięci o Holocauście kwiecień

K. Patynowski

A. Zawadzka

A. Kowaleczka

I. Serafin

Akademia
16. Święto Ziemi kwiecień  W. Zarzycka

 I. Mgłosiek

A. Guzowska

 J. Bernat
Apel, konkursy, sprzątanie najbliższej okolicy
17.  Rocznica Zbrodni Katyńskiej  kwiecień

M. Dłużewska

M. Wielicka

A. Węgorowska

 Akademia
18. Uchwalenie Konstytucji 3-go Maja maj

A. Kula – Kasprzycka

A. Sochaj

J. Kmiecik

Akademia
19. Dzień Dziecka, Dzień Szkoły bez Przemocy czerwiec  I. Serafin

 K. Patynowski

 S. Figura

 M. Kosiński

 A. Węgorowska

Apel, zabawy, gry
20. Zakończenie roku szkolnego czerwiec

I.Serafin

M. Figura

A. Guzowska

W. Łygan

A. Węgorowska

Msza Święta, spotkanie z wychowawcami klas

 

Akademia

 

 

 

Szymanów

 

 

  

L.p.UroczystośćTerminyOsoby odpowiedzialne za realizacjęSposób realizacji
1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 wrzesień

A. Spyt – Chuchała

K. Wieczorek

A. Szewczyk – Mężyk

M. Magierowski

Msza Święta, spotkanie 
z wychowawcami klas

 

Akademia
2. Dzień chłopaka wrzesień

E. Świątek

E. Winiarczyk – Waleniak

S. Ciepielewska

M. Duraziński
Program artystyczny, konkursy, ognisko
3. Dzień Komisji Edukacji Narodowej październik

M. Magierowski

A. Spyt – Chuchała

M. Duraziński
Akademia, ognisko, zawody sportowe
4. Dzień Papieża Jana Pawła II październik

A. Zawadzka

K. Główka

P. Biniek

Akademia, konkurs plastyczny
5. Święto Odzyskania Niepodległości listopad

A. Kula – Kasprzycka

S. Ciepielewska

M. Pluta

A. Gębska

Apel
6. Zabawa andrzejkowa listopad  A. Szewczyk – Mężyk

K. Wieczorek

E. Bojska
Zabawy, wróżby, dyskoteka
7. Mikołajki grudzień

K. Sambor

E. Bojska

R. Gębka

D. Wierzbicka

Gry, zabawy
8. Święta Bożego Narodzenia grudzień

M. Magierowski

P. Linart

A. Gębska

M. Duraziński
Jasełka, Wigilia, wspólny opłatek
9, Choinka noworoczna styczeń

E. Świątek

A. Spyt – Chuchała

E. Piasecka

S. Ciepielewska

M. Duraziński
Część artystyczna, zabawa szkolna
10.  Olimpiada Zimowa styczeń/luty

M. Magierowski

K. Cieciura

P. Linart

K. Patynowski

Z. Szołajski

Zawody sportowe
11. Walentynki luty

A. Szewczyk – Mężyk

M. Dudela

A. Bulikowska

E. Winiarczyk – Waleniak

Dyskoteka, konkursy, poczta walentynkowa
12. Dzień kobiet marzec

M. Lasota

I. Stachowicz

D. Wierzbicka

Akademia
13. Pierwszy Dzień Wiosny marzec

 

E. Świątek

 

E. Winiarczyk – Waleniak

 

S. Ciepielewska

D. Wierzbicka

 Korowód przebierańców
14. Turniej Tenisa Stołowego marzec

K. Sambor

 

K. Główka

 

M. Dudela

 

K. Patynowski

A. Gębska

 Konkursy, konkurencje sportowe
15. Dzień pamięci o Holocauście kwiecień

A. Bulikowska

E. Piasecka

A. Gębska

Akademia
16. Święto Ziemi kwiecień  A. Spyt – Chuchała

E. Bojska

D. Wierzbicka

M. Duraziński
Apel, konkursy, sprzątanie najbliższej okolicy
17. Rocznica Zbrodni Katyńskiej kwiecień

A. Kula – Kasprzycka

M. Dłużewska

M. Wielicka

M. Duraziński
Akademia
18. Uchwalenie Konstytucji 3-go Maja maj

I. Mgłosiek

I. Stachowicz

M. Magierowski

 

R. Gębka

Akademia
19. Dzień Dziecka, Dzień Szkoły bez Przemocy czerwiec

K. Sambor

A. Bulikowska

M. Dudela

K. Główka

R. Gębka

E. Piasecka

I. Stachowicz

Apel, zabawy, gry
20. Zakończenie roku szkolnego 22 czerwiec

M. Magierowski

M. Lasota

P. Linart

D. Wierzbicka

 

E. Piasecka

Msza Święta, spotkanie z wychowawcami klas

 

Akademia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A. Bulikowska

E. Piasecka

A. Gębska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )