Nauka - Wsparcie - Przyjaźń

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Solcu nad Wisłą

Kalendarz imprez

 

Solec nad Wisłą

 

 

L.p.UroczystośćTerminyOsoby odpowiedzialne za realizacjęSposób realizacji
1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 wrzesień

Anna Guzowska,

Ewelina Winiarczyk - Waleniak,

Zdzisław Szkołajski

Msza Święta, spotkanie
z wychowawcami klas

 

Akademia
2. Dzień chłopaka wrzesień

Anna Guzowska

Iwona Serafin

Iwona Krupa

Karolina  Główka

 

Program artystyczny, konkursy, ognisko
3. Dzień Komisji Edukacji Narodowej październik

 

Renata Połowin

Anna Guzowska

Iwona Serafin

Iwona Krupa

Wioletta Łygan

Akademia, ognisko, zawody sportowe
4. Dzień Papieża Jana Pawła II  październik

 Aneta Gębska

Agnieszka Bulikowska

Anna Kowaleczka

Agata Zawadzka

Teresa Kasińska

Akademia, konkurs plastyczny
5. Święto Odzyskania Niepodległości listopad

 Wioletta Łygan

Agnieszka Kula – Kasprzycka

Maria Pluta

Agnieszka Sochaj

Apel
6. Zabawa andrzejkowa listopad

Monika Moskwa

Wanda Zarzycka

Główka Karolina

Artur Baczkowski

Agnieszka Sochaj

Zabawy, wróżby, dyskoteka
7. Mikołajki grudzień

 Anna Guzowska

Iwona Serafin

Iwona Krupa

Wanda Zarzycka

Gry, zabawy
8. Święta Bożego Narodzenia grudzień

 Anna Guzowska

Iwona Serafin

Wioletta Łygan

Agnieszka Sochaj

Sławomir Figura

Renata Połowin

Jasełka, Wigilia, wspólny opłatek
9, Choinka noworoczna styczeń

Martyna Góralska

Justyna Kmiecik

Michał Kosiński

Sławomir Figura

Teresa Kasińska

Część artystyczna, zabawa szkolna
10.  Olimpiada Zimowa styczeń/luty  Artur Baczkowski

Sławomir Figura

Michał Kosiński

Jakub Cieciura

Aneta Gębska

Zdzisław Szołajski

Zawody sportowe
11. Walentynki luty

Monika Moskwa

Karolina Główka

Agnieszka Sochaj

Wanda Zarzycka

Dyskoteka, konkursy, poczta walentynkowa
12. Dzień kobiet marzec

Artur Baczkowski

Sławomir Figura

Michał Kosiński

Jakub Cieciura

Akademia
13. Pierwszy Dzień Wiosny marzec

 Teresa Kasińska

Anna Guzowska

Michał Kosiński

Iwona Serafin

Iwona Krupa

Zdzisław Szołajski

 Korowód przebierańców
14. Turniej Tenisa Stołowego marzec

 Artur Baczkowski

Kamil Patynowski

Aneta Gębska

Zdzisław Szołajski

Jakub Cieciura

 Konkursy, konkurencje sportowe
15. Dzień pamięci o Holocauście kwiecień

Anna Kowaleczka

Agata Zawadzka

Paweł Biniek

Kamil Patynowski

Akademia
16. Święto Ziemi kwiecień

Monika Moskwa

Wanda Zarzycka

Karolina Główka

Marzena Dłużewska

Mariola Wielicka
Apel, konkursy, sprzątanie najbliższej okolicy
17.  Rocznica Zbrodni Katyńskiej  kwiecień

 Agnieszka Kula

Michalina Pluta

Marzena Dłużewska

Mariola Wielicka

 

 Akademia
18. Uchwalenie Konstytucji 3-go Maja maj

Wioletta Łygan

Anna Guzowska

Iwona Serafin

Karolina Główka

Monika Moskwa

Akademia
19. Dzień Dziecka, Dzień Szkoły bez Przemocy czerwiec  Anna Guzowska

Iwona Serafin

Karolina Główka

Kamil Patynowski

Aneta Gębska

Martyna Góralska

Justyna Kmiecik

Apel, zabawy, gry
20. Zakończenie roku szkolnego czerwiec

 Agnieszka Kula

 Teresa Kasińska

 Jakub Cieciura

 Renata Połowin

 Iwona Serafin

Msza Święta, spotkanie z wychowawcami klas

 

Akademia

 

 

 

Szymanów

 

 

  

L.p.UroczystośćTerminyOsoby odpowiedzialne za realizacjęSposób realizacji
1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 wrzesień

 ----------------------

Msza Święta, spotkanie 
z wychowawcami klas

 

Akademia
2. Dzień chłopaka wrzesień

Ciepielewska Sabina

Ewelina Świątek

Katarzyna Sambor

Program artystyczny, konkursy, ognisko
3. Dzień Komisji Edukacji Narodowej październik

 Ewelina Winiarczyk

Tkaczyk Tomasz

Kamil Madej

Akademia, ognisko, zawody sportowe
4. Dzień Papieża Jana Pawła II październik

 Agata Zawadzka

Mateusz Magierowski

Paweł Biniek

Filip Podsiadło

Akademia, konkurs plastyczny
5. Święto Odzyskania Niepodległości listopad

 Renata Gębka

Ewelina Świątek

Tomasz Tkaczyk Agnieszka Bulikowska

Apel
6. Zabawa andrzejkowa listopad

 Edyta Bojska,

Dorota Wierzbicka ,

Milena Lasota,

Agnieszka Spyt 

Zabawy, wróżby, dyskoteka
7. Mikołajki grudzień

Sabina Ciepielewska, Ewelina Świątek,

Marta Gawin

Gry, zabawy
8. Święta Bożego Narodzenia grudzień Mata Gawin

Sochaj Sylwia,

Urszula Maciąg

Mateusz Magierowski

Jasełka, Wigilia, wspólny opłatek
9, Choinka noworoczna styczeń

 Agnieszka Spyt ,

Sylwia Sochaj,

Piotr Linart, 

Część artystyczna, zabawa szkolna
10.  Olimpiada Zimowa styczeń/luty

Piotr Linart,

Mateusz Magierowski,

Kamil Patynowski,

Kamil Madej,

Zawody sportowe
11. Walentynki luty

Marta Gawin ,

Agnieszka Spyt

Sylwia Sochaj,

Katarzyna Sambor

Dyskoteka, konkursy, poczta walentynkowa
12. Dzień kobiet marzec

Tomasz Tkaczyk,

Kamil Madej,

Mateusz Magierowski 

Akademia
13. Pierwszy Dzień Wiosny marzec

Edyta Bojska,

Milena Lasota,

Dorota Wierzbicka

Agnieszka Bulikowska

 Korowód przebierańców
14. Turniej Tenisa Stołowego marzec

Mateusz Magierowski,

Piotr Linart,

Kamil Patynowski, Agnieszka Bulikowska

 Konkursy, konkurencje sportowe
15. Dzień pamięci o Holocauście kwiecień

 Paweł Biniek,

 Sabina Ciepielewska, Renata Gębka

Akademia
16. Święto Ziemi kwiecień

 Edyta Bojska,

 Milena Lasota,

 Dorota Wierzbicka,

 Piotr Linart

Apel, konkursy, sprzątanie najbliższej okolicy
17. Rocznica Zbrodni Katyńskiej kwiecień

Renata Gębka,

Milena Lasota,

Agnieszka Spyt,

Filip Podsiadło

Akademia
18. Uchwalenie Konstytucji 3-go Maja maj

 Agnieszka Bulikowska Edyta Bojska,

Dorota Wierzbicka, Agnieszka Bulikowska

Akademia
19. Dzień Dziecka, Dzień Szkoły bez Przemocy czerwiec

Urszula Maciąg,

Marta Gawin,

Katarzyna Sambor, Agnieszka Bulikowska

Renata Gębka

Karolina Główka

Filip Podsiadło

Apel, zabawy, gry
20. Zakończenie roku szkolnego 22 czerwiec

Sylwia Sochaj,

 

Tomasz Tkaczyk,

 

Urszula Maciąg,

 

 Kamil Madej

 

Msza Święta, spotkanie z wychowawcami klas

 

Akademia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )